تداوم بهره گیری مایکروسافت از تجهیزات Meru Networks

18 اسفند 1392 نوشته شده توسط 
منتشرشده در اخبار و رویداد ها

 

شرکت مایکروسافت هر ساله در نمایشگاه سبیت هانوفر در آلمان حضور گسترده و چشمگیری دارد. مایکروسافت در سبیت 2014 از تجهیزات Meru Networks برای نمایش توانمندی راهکارهای نرم افزاری خود در ایجاد بسترهای انتقال اطلاعات صوتی و تصویری در غرفه خود در این نمایشگاه بهره گرفت. این شرکت برای سومین سال پیاپی است که در سبیت از تجهیزات Meru Networks برای ایجاد یک شبکه بی سیم در غرفه بزرگ خود برای نمایش توانمندی نرم افزارهای خود بهره می گیرد.
مونیکا فردریش مدیر رویدادها و نمایشگاه های مایکروسافت در آلمان بهره گیری از تجهیزات Meru Networks را راهکاری مناسب برای ایجاد یک شبکه بی سیم پر ظرفیت در محیط های شلوغ با آلودگی های فرکانسی زیاد دانست. او در این ارتباط گفت: "در تست اولیه تجهیزات Meru Networks ما مشاهده کردیم که این تجهیزات به خوبی می توانند در یک محیط شلوغ نمایشگاهی با تراکم کاربر زیاد، بستر مناسبی برای نمایش توانمندی های نرم افزارهای تحت شبکه مایکروسافت باشند."
در این نمایشگاه بیش از 1000 بازدید کننده و خبرنگار در کنار 600 کارمند مایکروسافت در غرفه 3000 متر مربعی این شرکت با ابزارهای مختلفی چون تلفن همراه، تبلت و نوت بوک به تجهیزات شبکه بی سیم Meru Networks متصل بودند.
لازم به ذکر است مایکروسافت علاوه بر نمایشگاه سبیت، در دفتر تازه تاسیس خود در برلین هم از تجهیزات Meru Networks بهره گیری نموده است.
تکنولوژی انحصاری Wireless Virtualization در تجهیزات Meru Networks برای اولین بار در دنیا امکان پیاده سازی شبکه های بی سیم تحت یک کانال را فراهم نموده و موجب شده شبکه های بی سیم پیاده سازی شده با تجهیزات این برند در محیط های کاربری بسیار متراکم به خوبی بتوانند بازده شبکه را در سطح مناسبی حفظ کنند.
----------------------------------------------
لینک خبر در سایت وال استریت ژورنال:
http://online.wsj.com/article/PR-CO-20140303-905613.html

خواندن 16293 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 08 بهمن 1393 ساعت 07:24
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

 

مشتریان ساخت سیستم

Amar3.pngArya-Sasol.jpgcl-02.jpgcl-04.jpgcl-05.jpgcl-07.jpgcl-08.jpgcl-09.jpgcl-10.jpg
JoomShaper