دریافت معتبرترین نشان SDN توسط Meru Networks

28 ارديبهشت 1394 نوشته شده توسط 
منتشرشده در اخبار و رویداد ها

Meru Networks به تازگی موفق به اخذ جایزه SDN Excellence award برای بستر نرم افزاری Meru Collaborator خود شده است. کسب این جایزه که یکی از مهم ترین جوایز در حوزه SDN می باشد، بازتاب گسترده ای در رسانه های فعال در این حوزه داشته است که از جمله آنها می توان به نشریات Internet Telephony Magazine و SDN Zone اشاره نمود.

Meru Networks پیش از این نیز اولین شرکتی بود که گواهینامه Open Networking Foundation (ONF) را برای سازگاری تجهیزاتش با بستر OpenFlow (پروتوکل ارتباطی تجهیزات SDN) کسب کرده بود.

SDN یا Software Define Network استانداردی است که به کاربران امکان می دهد بدون وابستگی به برندی خاص در بازار تجهیزات شبکه، از تجهیزات همه برندهایی که از این استاندارد پشتیبانی می کنند به سادگی در کنار هم بهره گیری نمایند. به عبارت دیگر کاربران با بهره گیری از تجهیزات برخوردار از استاندارد SDN می توانند از تجهیزات شبکه، با برندهای متفاوت با سازگاری کامل در کنار هم استفاده کنند. زبان تعاملی مشترک تجهیزات برخوردار از استاندارد SDN با یکدیگر OpenFlow می باشد. با توجه به امکاناتی که استاندارد SDN در شبکه ها برای کاربران فراهم می آورد، محبوبیت این استاندارد به سرعت در دنیا در حال افزایش است. 

جالب است بدانید Meru Networks به عنوان یکی از پیشروترین شرکت های فعال در زمینه شبکه های بی سیم Enterprise موفق شده در تستی که توسط نشریه معتبر Internet Telephony انجام گرفته، سریعترین و هوشمندترین شبکه SDN مبتنی بر استاندارد 802.11ac را نسبت سایر رقبا پیاده سازی نماید.

خواندن 14334 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 28 ارديبهشت 1394 ساعت 06:38
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

 

مشتریان ساخت سیستم

Amar3.pngArya-Sasol.jpgcl-02.jpgcl-04.jpgcl-05.jpgcl-07.jpgcl-08.jpgcl-09.jpgcl-10.jpg
JoomShaper